Treffen 2020 afgelast

Beste leden,

Maandag 23 maart, om 19.00 uur is er een persconferentie geweest waarin onze Minister-President, dhr Mark Rutte, en Minister van Justitie en Veiligheid, dhr Fred Grapperhaus, uitleg gaven over de aangescherpte maatregelen omtrent het corona virus.


Één van die maatregelen heeft voor ons een onmiddelijk gevolg:

GEEN evenementen meer tot en met (in ieder geval minstens) 1 Juni.

Dit betekent dat ons 43e treffen niet meer doorgang kan vinden. Als bestuur en treffenteam hielden wij uiteraard al rekening met dit scenario. Toch betreuren we het dat het treffen niet door kan gaan. We hopen desalniettemin iedereen op een later tijdstip in het jaar in goede gezondheid te mogen ontmoeten.

Onze gedachten gaan nu vooral uit naar een ieder die getroffen is door dit virus en wensen iedereen sterkte toe in deze onzekere dagen.

Deze maatregel geldt niet alleen voor ons treffen, maar voor ALLE nationale activiteiten van onze club tot 1 juni, dus ook voor regiobijeenkomsten en andere evenementen onder de GWCH vlag.

Uiteraard zullen we net als tot nu toe de ontwikkelingen nauwlettend volgen en daar waar nodig ons beleid aanpassen op gewijzigde maatregelen.

Namens het bestuur en het treffenteam van GoldWing Club Holland
Marco Strik Voorzitter
Jacco ten Broeke Treffencoördinator

Dear members,

This evening at 7 pm there was a press conference in which our Prime Minister mr Mark Rutte and Justice and Security Minister mr Fred Grapperhaus explained the tightened measures regarding the corona virus.

One of the measures has immediate consequences:

no more GWCH events until (at least) June 1st.

This has the direct consequence for our 43rd treffen this means our treffen had to be cancelled. As the board and the treffen organisation, we have already taken this scenario into account, we regret that the treffen cannot take place. We hope to meet everyone in good health at a later date.

Our thoughts go out to everyone affected by this virus and wish everyone strength in these uncertain days.

On behalf of the board and the treffen organisation of GoldWing Club Holland

Marco Strik President
Jacco ten Broeke Treffencoördinator